FSM:
MUDANYA:

Bireysel Rehberlik

separator2

Yapay Zeka teknolojisi eğitim öğretimde ilk defa Kariyer Kurs ile Bursa Nilüfer’de!

Senin için “Kişiye Özel Sıfır Hata”, “Kişiye Özel Soru Bankası” ve “Kişiye Özel Analiz” sistemimizle öğrenemediğin konuları tespit ediyor ve sana özel çözümler üretiyor, “Kişiye Özel Rehberlik Ajandası” ile öğrenme sürecinde karşılaştığın zorlukları aşmana yardımcı oluyoruz.

Beş denemede bir çözemediğin sorulardan hazırladığımız sıfır hata kitabını yalnızca sana özel hazırlanıyor ve sana özel basıyoruz. 

Altı denemede bir çözemediğin soruların benzerleriyle hazırlanmış, zorluk seviyesi “Kolay-Orta-Zor” şeklinde belirlenmiş kişiye özel kitap, 200-300 sayfa aralığındadır.

Bu teknoloji sayesinde, aynı konuda takılan tüm öğrencileri tespit edebilir ve onlar için ek dersler düzenleyebiliriz. Çizgi altı çalışması yapan öğrencilerimize daha fazla destek sağlayabiliriz.

blank
Kişiye özel soru bankası

Her öğrencimiz için özel olarak hazırladığımız yapay zekâ destekli performans analizi sayesinde, güçlü ve zayıf yönleri belirleyerek eğitim sürecinde kişiye özel soru bankası hazırlıyoruz. 

Deneme sınavı sonuçlarına göre;
📌 Konu eksiklerini analiz ediyoruz
📌 Öncelikli çalışman gereken konuları belirliyoruz
📌 Ve üzerinde adının yazdığı SANA ÖZEL soru bankanı hazırlıyoruz.

Sen de bu eşsiz deneyimi yaşamak ve başarıya giden yolda önemli bir adım atmak için bize katıl!

blank
Kişiye özel rehberlik ajandamız ile başarı yolunda seninle birlikteyiz.

Kariyer Kurs, yapay zekâ destekli analizi ile performansını takip ediyor, hayallerine adım adım yaklaşmak için sana özel rehberlik ajandası hazırlıyor.

blank
Kişiye özel sıfır hata kitapçığı

Deneme sınavlarında yanlış yaptığınız veya boş bıraktığınız soruları yapay zekâ ile belirliyor hata karnenizi çıkarıyoruz. Her adımda hatalarınızı minimuma indirmek için size özel “Sıfır Hata Kitapçığı” hazırlıyoruz.

Hem teorik hem de pratik sorular içeren sıfır hata kitapçığı ile sınavlardan korkmayın, tam tersine başarıya adım atın!